Lampa wisząca nowoczesna Beryl 3 glass czarna wiszące kule Aldex
Kod produktu: 1006E_1
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca nowoczesna Beryl 3 black wiszące kule oryginalny design
Ciekawa propozycja lampy wiszącej Beryl 3 black to połączenie 3 szklanych kul o mlecznym kloszu. Ponadczasowe połączenie stali i szkła oraz jej kolory idealnie wypełnią światłem i designem nowoczesne wnętrze.
Kule o średnicy 14 cm.
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | Beryl |
| Model | 1006E1 |
| Źródło światła | 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 3 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | czarny, biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 90 cm (regulowana) |
| Średnica kul | 14 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

