Lampa ścienna kinkiet BOT 1 WALL ES111 loft 1047C Aldex
Kod produktu: 1047C
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet BOT 1 WALL ES111 loft regulowany
Ciekawa propozycja lampy ściennej BOT WALL w formie stalowego klosza na źródło światła ES111 GU10. Oryginalna i bardzo funkcjonalna lampa dzięki możliwości regulacji kąta świecenia na przegubach.
Lampa sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach, w pokojach młodzieżowych, biurach, jadalni. Żarówki typu GU10 (srebrna AR111 lub czarna ES111 do zakupienia oddzielnie)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | BOT |
| Model | 1047C |
| Źródło światła | 1 x ES111 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x max 15W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 9 cm |
| Średnica reflektorów | 11,5 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

