Rozdzielacze JSTM mini AMP

Rozdzielacze JSTM miniAMP ułatwiające montaż wielu opraw meblowych, opraw schodowych pod zasilanie, czy wyłącznik. Dzięki zastosowaniu rozdzielaczy JSTM oraz wtyków i gniazd mamy możliwość szybkiego połączenia oświetlenia LED w dowolnej konfiguracji. Rozdzielacze mini AMP umożliwiają podłączenie aż do 10 opraw meblowych pod zasilacz LED. Przewody z gniazdami bądź wtykami JSTM mini służyć mogą jako przedłużacze do podłączenia oświetlenia. Przyspiesz sobie montaż oświetlenia LED korzystając z bogatej ilości akcesoriów z naszej oferty.

.

Rozdzielacze mini AMP

Rozdzielacz mini AMP 10 pkt Rozdzielacz mini AMP 10 pkt
Producent: PM
Cena:

9,25 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,52 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz mini AMP 3 PKT Rozdzielacz mini AMP 3 PKT
Producent: PM
Cena:

8,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,11 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz mini AMP 4 PKT Rozdzielacz mini AMP 4 PKT
Producent: PM
Cena:

7,25 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,89 zł

szt.
zobacz więcej
Rozdzielacz mini AMP 6 PKT Rozdzielacz mini AMP 6 PKT
Producent: PM
Cena:

9,10 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,40 zł

szt.
zobacz więcej

Rozdzielacze JSTM mini AMP - jakie produkty oferują swoim konsumentom Perfekt Market?

Rozdzielacze JSTM mini AMP to przede wszystkim prostota i bezproblemowość użytkowania, jak również pełnia komfortu. Produkty te składają się z określonej długości przewodu i są zakończone rozdzielaczem. Podłączenie rozgałęzika do zasilacza polega na wciśnięciu pinów do gniazdka. Ilość możliwych do podłączenia opraw jest zależna od liczby punktów świetlnych zawartych w urządzeniu.  Produkt ten to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby szybko podłączyć dane oprawy LED

W naszej ofercie można znaleźć m.in.

-  ROZDZIELACZ MINI AMP 10PKT - to doskonałe ułatwienie podczas montażu świecących opraw schodowych, jak i meblowych LED. Produkt ten stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby szybko i bezproblemowo podłączyć nawet dziesięć punktów świetlnych. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu urządzenia w taką liczbę gniazd, które są również określane, jako piny. Sam produkt został wykonany z polipropylenu i charakteryzuje go korzystny stosunek jakości wykonania do ceny. Atutem tego rozwiązanie jest możliwość rozdzielenia zasilenia na kilka różnych obwodów bez konieczności wykorzystania technologii lutowania, a także użycia kostek instalacyjnych. Osoby posiadające to urządzenie nie mają również potrzeby korzystania ze złączek. 

Konsumenci mogą również zdecydować się na zakup rozdzielaczy umożliwiających podłączenie kolejno trzech, czterech oraz sześciu punktów świetlnych. Każdy z produktów jest przeznaczony zarówno do klipsów, jak i opraw meblowych LED.

Dlaczego warto zainwestować w Rozdzielacze JSTM mini AMP znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Perfekt Market?

Sklep internetowy Perfekt Market oferuje swoim klientom możliwość kupna jedynie niezawodnych produktów od cenionych w branży marek. Firma w swojej ofercie posiada cztery różne rozdzielacze JSTM mini AMP, każdy z nich umożliwia podłączenie innej ilości punktów świetlnych. Możliwość wyboru spośród kilku różnych wariantów pozwala wybrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta. 

Rozdzielacze JSTM mini AMP w dostępne sklepie internetowym, jak również stacjonarnym salonie znajdującym się na terenie Olsztyna to niezawodność, wysoka jakość oraz objęcie zakupionych produktów gwarancją. Podczas podejmowania decyzji o zakupie produktu w danym sklepie internetowym warto wziąć pod uwagę opinie ze strony, konsumentów, który mieli już okazje nabyć produkty w tym miejscu. Perfect Market cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Przyznają oni, że dostarczony produkt jest zgodny z ich oczekiwaniami oraz opisem. Ten sklep internetowy jest również ceniony za w pełni profesjonalną obsługę. Atutem przywoływanym przez konsumentów jest również satysfakcjonująca szybkość wysyłki. Ponadto w przypadku dokonania zakupu określonych produktu na kwotę wynoszącą ponad 500 złotych i dokonania płatnością przelewem klientom przysługuje całkowicie nieodpłatna dostawa. Kupno rozdzielaczy w naszym sklepie internetowym to również doskonały stosunek jakości do ceny.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl