Żarówki LED GU10 do opraw sufitowych

Żarówki LED GU10 są idealnym zamiennikami żarówek halogenowych stosowanych w oprawach sufitowych. W porównaniu do tradycyjnych żarówki GU10 posiada większy kąt świecenia, dzięki osadzeniu diod bliżej szkiełka ochronnego, co zwiększa jej efektywność. Średnica na trzonku GU10 wynosi 50 mm. Pasują one więc do większości opraw halogenowych dostępnych na rynku. Wybrane produkty zostały wyposażone w przetwornicę CCD zwiększającą ich żywotność.

Pewny zakup

Gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów są certyfikaty CE i RoHS oraz 24 lub 36 miesięczna gwarancja.

Żarówki GU10 – energooszczędna alternatywa


Żarówki gwint GU10 można stosować zamiennie z żarówkami halogenowymi. W wersji LED jest to rozwiązanie jednak zdecydowanie bardziej energooszczędne, co skutkuje wyraźnie niższymi rachunkami za prąd. Żarówki GU10 LED zużywają aż o 90% mniej energii niż halogeny. Jednocześnie ich ogromną zaletą jest to, że nie tracą mocy świetlnej przy niskim poborze energii. Technologia LED jest aktualnie nie tylko najbardziej energooszczędną metodą stosowaną w oświetleniu, ale też zapewnia żarówkom bardzo długą żywotność. Żarówki GU10 są w stanie świecić nawet do 50 000 godzin. Wraz z upływem czasu nie zużywają się całkowicie, a jedynie obniża się ich moc. To oznacza, że nie ma ryzyka nieoczekiwanego przepalenia się żarówki. Najczęściej montuje się je w oprawach sufitowych. Jeżeli przeanalizujemy pobór energii tego typu żarówki, dostrzeżemy, że rzeczywiście jesteśmy w stanie bardzo zminimalizować nasze comiesięczne wydatki. Przy mocy 10W GU10 żarówki osiągają wydajność świetlną na poziomie 100 lm/W i charakteryzują się mocą 1000 lumenów.

GU10 żarówki w kilku wersjach


Nasza oferta obejmuje kilka rodzajów żarówek GU10. Różnią się one przede wszystkim kształtem, a także rodzajem zastosowanego szkła. Każda wersja charakteryzuje się swoimi wyjątkowymi cechami. Żarówki GU10 przezroczyste są najbardziej uniwersalne i mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się praktycznie w każdych warunkach. Pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał świetlny, dzięki czemu są wybierane najczęściej do salonu i jadalni. W wersji mlecznej zapewniają rozproszone światło, co przekłada się na ciekawy efekt, który gwarantuje przytulny klimat we wnętrzu. Mleczne żarówki GU10 polecamy np. do sypialni lub jako dodatkowe światło w salonie w strefie wypoczynku. Szczególną grupą są żarówki z szerokim kątem światła. One również bardzo dobrze spisują się w roli światła głównego. Zawdzięczamy to ich zdolności do równomiernego doświetlenia całej powierzchni pomieszczenia. Światło dociera do każdego zakamarka. Ostatnia grupa żarówek GU10 to żarówki z wąskim kątem światła. One z kolei będą idealnym wyborem do oświetlenia punktowego. Wykorzystaj je np. do lampy nad stołem w jadalni lub jako dodatkowe światło, podkreślające dekoracje w salonie czy ulubione zdjęcia rodzinne w sypialni.

Polecamy sprawdzić również żarówki LED E27 oraz żarówki LED E14 w naszym sklepie!

Oprawka wtyk GU10 z przewodem Oprawka wtyk GU10 z przewodem
Producent: PERFEKT
Cena: 1,60 zł
szt.
zobacz więcej
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl