Świetlówka LED T8 150 cm 24W 2550lm 4000K STANDARD GLASS 3 lata gwarancji
Kod produktu: WOJ+22307_24W
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Świetlówka LED T8 150 cm 24W 2550lm 4000K STANDARD GLASS 3 lata gwarancji
Świetlówka LED T8 150 cm o suteczności świetlnej: 116lm/W: idealna do oświetlenia biur, sklepów, hal, klatek.
Tuba LED o strumieniu świetlnym 2550lm. Idealny zamiennik tradycyjnej świetlówki 58W. Produkt wysokiej jakości czego potwierdzeniem jest 3 letnia gwarancja producenta.
Zalety świetlówek LED spectrumLED premium:
- skuteczność świetlna : 116lm/W
- szeroki kąt świecenia: 270°
- niskie zużycie energii: 24kWh/1000h
- współczynnik Ra=80
- Jednolitość barw SDCM max: 5
- 3 lata gwarancji
Stosując świetlówki LED oszczędzasz aż do 80% energii elektrycznej gdyż zwykła oprawa rastrowa oprócz nominalnej mocy świetlówek generuje dość duże straty związane z działaniem statecznika, które sięgają nawet 20W.
Ponadto sprzedawane przez nas świetlówki LED nie powodują szkodliwego efektu stroboskopu, jak w przypadku świetlówki tradycyjnej. Miganie świetlówki jest szkodliwe dla oczu i wywołuje szybsze męczenie się pracowników przebywających w miejscach oświetlanych tradycyjnymi świetlówkami. Dlatego warto wymienić je na świetlówki LED już dziś!
| Długość/średnica | 1500 / 28 mm |
| Trzonek | G13 T8 |
| Moc lampy | 24W |
| Temp. barwowa | 4000K |
| Parametry pracy | 220-240V/50-60Hz |
| Zasilanie | jednostronne |
| Natężenie światła | 2550lm |
| Kąt padania światła | 270º |
| Żywotność | 26.000h |
| Temp. pracy | -20º / +45ºC |
| Gwarancja | 3 lata |
Świetlówka LED posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjną tubą fluorescencyjną. A mianowicie:
-
niska temperatura pracy - nie powoduje nagrzewania pomieszczeń
-
brak efektu migotania światła
-
brak promieniowania UV i IR
-
brak związków rtęci
-
dłuższa żywotność aż do 50000 h !
-
o 50%-60% mniejsze zużycie energii
-
brak problemów z utylizacją
-
bardzo szybki zwrot inwestycji
Zainwestuj w świetlówki LED dostępne w naszej ofercie i ciesz się mniejszymi rachunkami.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

