Kategorie obrazkowe
Waluty

Il Mio: kolekcja stylowych lamp

Światło w naszym domu jest bardzo ważnym elementem. Jakość oświetlenia ma wielki wpływ na to jak się w nim czujemy. Na co dzień nie zwracamy na to uwagi ale gdy tylko wymienimy żarówkę na taką o innej barwie czy mocy - od razu to zauważamy, że coś jest nie tak. Rozumiemy że nasz komfort w dużej mierze zależy od światła które nas otacza.

Wykorzystywanie coraz częściej w oświetleniu technologii LED sprawia że możemy dowolnie kreować barwę i temperaturę światła. Projektowane lampy przybierają coraz bardziej odważne formy, a jedyne co nas ogranicza w urządzaniu naszych wnętrz to wyobraźnia. 

Kolekcja lamp Il Mio jest doskonałym połączeniem odważnych kształtów z elastycznością i możliwościami źródła światła LED. Od geometrycznych nowoczesnych form po loftowe, industrialne lampy które jeszcze bardziej podkreślą charakter urządzanego przez Ciebie wnętrza.

Ciekawe efekty również daje wykorzystywanie w lampach żarówek filamentowych czyli LEDowych odpowiedników dekoracyjnych żarówek "Retro" nazywanych również żarówkami "Edisona"

Kreatywność i wyobraźnia to jedyne granice. Poznaj Il Mio!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl