Il Mio: kolekcja stylowych lamp

Światło w naszym domu jest bardzo ważnym elementem. Jakość oświetlenia ma wielki wpływ na to jak się w nim czujemy. Na co dzień nie zwracamy na to uwagi ale gdy tylko wymienimy żarówkę na taką o innej barwie czy mocy - od razu to zauważamy, że coś jest nie tak. Rozumiemy że nasz komfort w dużej mierze zależy od światła które nas otacza.

Wykorzystywanie coraz częściej w oświetleniu technologii LED sprawia że możemy dowolnie kreować barwę i temperaturę światła. Projektowane lampy przybierają coraz bardziej odważne formy, a jedyne co nas ogranicza w urządzaniu naszych wnętrz to wyobraźnia. 

Kolekcja lamp Il Mio jest doskonałym połączeniem odważnych kształtów z elastycznością i możliwościami źródła światła LED. Od geometrycznych nowoczesnych form po loftowe, industrialne lampy które jeszcze bardziej podkreślą charakter urządzanego przez Ciebie wnętrza.

Ciekawe efekty również daje wykorzystywanie w lampach żarówek filamentowych czyli ledowych odpowiedników dekoracyjnych żarówek "Retro" nazywanych również żarówkami "Edisona"

Kreatywność i wyobraźnia to jedyne granice. Poznaj Il Mio!

Oświetlenie Il Mio

Dla niektórych światło to tylko niezbędny element ich codzienności, który umożliwia im codzienne funkcjonowanie. Dla innych to istotna dekoracja wnętrza, która w tak samo ważnym stopniu realizuje koncepcję funkcjonalności i estetyki. Lampy Il Mio są zdecydowanie bliższe drugiej koncepcji. Łączą nie tylko te dwa aspekty, ale również reprezentują oświetlenie energooszczędne, zatem doskonale wpisują się w oczekiwania współczesnego społeczeństwa, które wciąż poszukuje bardziej efektywnych rozwiązań. Il Mio jest marką należącą do firmy Polux, uznanej i cenionej na rynku europejskim i światowym. Jest obecna w branży od kilkunastu lat, przez co jej przedstawiciele doskonale rozumieją, czego oczekuje współczesny człowiek. Oświetlenie Il Mio łączy to, co uznawane jest za ponadczasowe, z tym, co definiują najbardziej aktualne trendy.

Praktyczne i dekoracyjne lampy

Projektanci z Il Mio wciąż nas zaskakują. Pomimo, że ich projekty podkreślają ich zamiłowanie do klasyki, czego przykładem są proste w swojej formie żyrandole, to nie sposób nie zauważyć niebanalnych opraw, inspirowanych sztuką nowoczesną. Lampy Il Mio przybierają różne formy i kształty. Koła roweru wirujące nad sofą w salonie, czarny parasol nad łóżkiem w sypialni, a może przestrzenne kostki nad stołem w jadalni? Takie pomysły mogą zrodzić się tylko w głowach ludzi o otwartych umysłach, kreatywnej duszy i dużej odwadze. Nie każdy miałby na tyle śmiałości, aby obok lampy w formie koła roweru w ofercie umieścić żyrandol świecznikowy, charakterystyczny dla barokowych salonów. Oświetlenie Il Mio to eklektyczna oferta, w której można odnaleźć ducha minionych czasów, bezpieczną drogę aranżacji, jak też niekonwencjonalne pomysły na udekorowanie salonu, sypialni, jadalni czy biura.

Producenci korzystają z łatwego dzisiaj dostępu do bardzo różnorodnych zasobów materiałowych. Lampy Il Mio wykonane są z aluminium, stali, chromu, szkła, akrylu, a nawet kartonu. Szczególnie ten ostatni materiał może być zaskoczeniem, jednak jak się okazuje, nawet najprostsze rozwiązania mogą skutkować niebanalnymi i oryginalnymi efektami.

W naszym asortymencie znajdziecie również stylowe lampy Zuma Line oraz lampy Milagro. Sprawdźcie sami!

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl