Oprawa sufitowa spot klasyczny 3xE14 Fiona biały Polux 311030
Kod produktu: 311030
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienno-sufitowa kinkiet Fiona spot 3xE14 regulowany biały 311030
Potrójna lampa ścienno-sufitowa - kinkiet - w prostej klasycznej formie w kolorze białym matowym. Prosty elegancki reflektorek wykonany z wysokiej jakości stali idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Niezwykle atrakcyjny wygląd i wysoki standard wykonania. lampa przystosowana do żarówek na tzw. mały gwint E14 x 3 szt.
Spoty z serii Fiona idealnie sprawdzają się jako:
-oświetlenie lustra w łazience
-oświetlenie dekoracyjne ścian, schodów
-w oświetleniu sypialni przy szafkach nocnych
-w oświetleniu ciągów komunikacyjnych
-oświetlenie w lokalach usługowych: restauracjach, pubach, hotelach
Specyfikacja:
| Typ lampy: | ścienno-sufitowa |
| Model: | Fiona 3xE14 |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Trzonek: | E14 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc: | 3 x max 8W LED |
| Wymiary: | 57 x 10 x 16 cm |
| Klasa szczelności: | IP20 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

