Panele LED sufitowe

Stylowe i instalowane w wielu pomieszczeniach - zarówno użytkowych, publicznych, jak i mieszkalnych. Czy już wiesz, o jakim produkcie piszemy? Poniżej przedstawiamy całą gamę paneli LED w różnych formach i rozmiarach. Podtynkowe LED-owe źródła światła można instalować zarówno wewnątrz obiektu, jak i na zewnątrz. Są solidne i emitują jasną barwę światła. Panele ledowe występują w dwóch kształtach - kwadrat oraz koło. Mają Państwo możliwość dobrania podtynkowych i natynkowych sufitowych paneli LED wedle kształtu oraz rozmiaru.

Panele LED w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych

Początkowo były montowane w dużych halach, a także w budynkach użytku publicznego. Obecnie panele LED można spotkać również w domach oraz mieszkaniach. To bardzo minimalistyczne oświetlenie, które w odpowiedni sposób zastosowane może również zachwycać efektownym designem. Panele LED instalujemy na suficie bądź wybieramy opcję wpuszczonych niego paneli. Jedną z ich większych zalet jest równomierne doświetlenie całej powierzchni, dlatego tak często są wykorzystywane w przestrzeni publicznej i biurowej. Co więcej, można je rozmieścić równomiernie lub w sposób zupełnie niezaplanowany. Dzięki temu otrzymamy ciekawą dekorację sufitową w salonie lub jadalni.

Alternatywa dla typowych żyrandoli

Coraz częściej poszukujemy alternatywnych rozwiązań, chcąc zastąpić nimi to, co jest już powszechnie znane. Panele LED świetnie sprawdzają się w tej roli, pomimo że nie są zupełną nowością na rynku. To, jak wiele dzięki nim możemy osiągnąć, ma ogromny wpływ na to, że pojawiają się we wnętrzach coraz częściej. Doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie, w których na topie wciąż jest prostota, powściągliwość, geometria i minimalizm. Dodatkowo, zastosowana w panelach technologia LED wspiera nasz budżet – domowy oraz firmowy, w zależności od obszaru zastosowania oświetlenia. Diody LED są energooszczędne, nie zawierają szkodliwych dla środowiska i człowieka substancji, nie emitują ciepła, są odporne na uszkodzenia i wyróżniają się kilkakrotnie dłuższą żywotnością niż tradycyjne żarówki.

Polecamy również plafony LED oraz oprawy przemysłowe!

Oprawa nastropowa panel LED OREGA N LINX 60, 40W Oprawa nastropowa panel LED OREGA N LINX 60, 40W
Producent: Brilum
Cena: 139,00 zł
zobacz więcej
PANEL LED 12W NADTYNKOWY ROUND PANEL LED 12W NADTYNKOWY ROUND
Producent: IDEA LED
Cena: 65,79 zł
szt.
zobacz więcej
PANEL LED 12W PODTYNKOWY ROUND PANEL LED 12W PODTYNKOWY ROUND
Producent: IDEA LED
Cena: 56,49 zł
szt.
zobacz więcej
PANEL LED 18W NATYNKOWY ROUND PANEL LED 18W NATYNKOWY ROUND
Producent: IDEA LED
Cena: 84,59 zł
szt.
zobacz więcej
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl