Plafon LED panel 60cm okrągły duży 4000K 40W 3200lm
Kod produktu: 248764
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Natynkowy panel LED 60cm plafon 40W 3200lm 4000K
Nowoczesna minimalistyczna oprawa oświetleniowa LED. Ultra cienka budowa oprawy -40mm. Lekka, płaska i estetycznie wykonana konstrukcja sprawia że jest to ciekawe rozwiązanie do oświetlenia dużych wnętrz, biur, lokali, salonów.
Zastosowany w panelu LED LEDline układ FLICKER FREE™ gwarantuje brak szkodliwego efektu migotania światła i bezpieczeństwo dla wzroku użytkowników. Lampa wyposażona została w wysokiej jakości zasilacz marki LIFUD. Piękne światło gwarantuje 240 diod SMD 4014 o wydajności 80lm/W. Technologia Yellow Free oznacza, że obudowa produktu wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które nie żółkną z upływem czasu, a produkt zachowuje estetyczny wygląd przez lata.
Oprawa do montażu natynkowego- w komplecie specjalne uchwyty.
Ponadto za pomocą opcjonalnych zawiesi plafon możemy zwiesić na linkach.
Produkt profesjonalny objęty 3 letnią gwarancją producenta.
Do oprawy można pobrać pliki : pełny raport fotometryczny, plik IES, plik LDT (na dole strony)
SPECYFIKACJA
| Model | 248764 |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc | 40W |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Temperatura światła | 4000K biała dzienna |
| Kąt świecenia | 120º |
| CRI | Ra>80 |
| Współczynnik zachowania strumienia świetlnego | >0.7 |
| Wymiary | 600 x 40 mm |
| Waga | 4 kg |
| Stopień ochrony | IP42 |
| Gwarancja | 3 lata |
Cechy produktu
Atrybuty plafony LED
- kształt oprawy okrągła
- źródło światła moduł LED
- źródło światła w komplecie tak
- barwa światła 4000K - neutralna
- kolor dominujący biały
- materiał obudowy tworzywo sztuczne
- materiał klosza tworzywo sztuczne
- klasa szczelności IP20
- czujnik ruchu nie
Pliki do pobrania
Plik *LDT
Plik *IES
Raport fotometryczny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

