Moduły LED

Moduły ledowe firmy GOQ by Samsung są niezawodne i szturmem zdobyły uznanie. Ogromną zaletą modułów LED jest ich odporność na zmianę temperatur, co sprawia, że pracują nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Tego typu moduły są najczęściej stosowane w kasetonach, literach, banerach oraz w bardzo płytkich formach przestrzennych. Zaletą ich jest także szeroki kąt światła i żywotność aż do 60000 godzin!

Podwyższona klasa szczelności modułu oraz jego szeroki kąt świecenia sprawił, że produkt ten coraz częściej wykorzystywany jest w oświetleniu akwarystycznym. Dostępne szerokie spectrum temperatury barwowej 3000K, 6500K, 10000K, RGB pozwoli oświetlić prawie każde akwarium. Dodatkowo dostępne są moduły w kolorach czerwony, zielony i niebieski, które wykorzystywane przy wspomaganiu wzrostu roślin. Wypróbuj moduł LED GOQ Samsung 3 SMD 5050 lub Eco Lens Samsung 3 SMD 2835!

Gdzie stosować moduły LED?

Mają niewielkie, kompaktowe rozmiary, co ma duże znaczenie w kontekście ich wszechstronnego zastosowania. Moduły ledowe doskonale sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach i wszędzie tam, gdzie ograniczone jest zastosowanie tradycyjnych opraw świetlnych. To dlatego znalazły swoje zastosowanie w oświetleniu meblowym i reklamowym. Tak naprawdę można je jednak zamontować wszędzie, są bardzo uniwersalne i są już dzisiaj bardzo dobrą alternatywą dla wielu innych, tradycyjnych opraw oświetleniowych.

Moduły LED wykorzystać możesz do oświetlenia blatów w kuchni, witryn szklanych w salonie czy garderoby w sypialni. Jeżeli planujesz podwieszany sufit w swoim mieszkaniu i chcesz go efektownie podświetlić, również będą one doskonałym wyborem.

Efektowna aranżacja świetlna z pakietem korzyści

Moduły LED charakteryzują się szerokim wachlarzem możliwości. Diody mogą świecić w różnych kolorach, emitować światło o barwie ciepłej, neutralnej i chłodnej. Co więcej, cechują się wysoką efektywnością świetlną, pobierają do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki. Ich żywotność także jest imponująca, ponieważ możemy z nich korzystać przez długie lata. Wysokiej jakości moduły ledowe będą nam służyły nawet przez 50 tys. godzin. Dzięki wielobarwności zaaranżujesz w swoim wnętrzu niepowtarzalny klimat, tworząc oryginalne scenariusze świetlne. Ponadto wybierając moduły LED, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Rezygnujesz z rtęci i szkodliwych substancji.

Trzeba przyznać, że moduły ledowe stwarzają ogromne możliwości dekorowania wnętrza światłem. Możesz je ulokować praktycznie w każdym miejscu, podświetlając te miejsce, meble i elementy dekoracyjne, które chcesz, aby były najbardziej widoczne w pomieszczeniu. Moduły LED występują w naszej ofercie w różnych wariantach. Przybierają różne kształty i formy, można je ze sobą łączyć, tworząc długie łańcuchy świetlne.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl