Gniazda i łączniki ścienne Panasonic

Przy urządzaniu nowych wnętrz czy kolejnym remoncie jednym z ostatnich ale nie mniej ważnych etapów jest wybór odpowiedniego osprzętu. Minęły już czasy kiedy wszędzie zamontowane były te same włączniki czy gniazdka elektryczne - nie pasujące za bardzo do wystroju wnętrza.

Dziś możemy wybrać asortyment elektryczny z szerokiej gamy produktów i wielu kolekcji o różnych kształtach i odcieniach. Gniazda ścienne oraz wielofunkcyjne włączniki z funkcją ściemniania firmy Panasonic dają nam wielkie możliwości przy urządzaniu każdego wnętrza.

Nasz sklep elektryczny oferuje również nietypowe gniazda komputerowe, HDMI, TV-Sat, panele sterujące dotykowe Panasonic, puszki oraz inne narzędzie potrzebne przy instalacji. Wybierz sprawdzone i niezawodne produkty - gniazdka pojedyncze, podwójne, poczwórne, kontakty i włączniki, które posłużą Ci wiele lat.

Łączniki i gniazdka Panasonic Viko Karre

Panasonic jest firmą o bardzo ustabilizowanej pozycji w branży. Nieustannie się rozwija i proponuje coraz nowsze rozwiązania. W jej ofercie są również Viko Karre łączniki i gniazdka. To marka, która powstała z myślą o współczesnym kliencie, poszukującym niezawodnych rozwiązań, ale też nowoczesnego designu osprzętu elektrycznego. Dzisiaj zwraca się uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal, który jest elementem wyposażenia wnętrza. To powoduje, że wszystko, co się w nim znajduje, musi pasować do całej koncepcji i aranżacji Viko Karre gniazdka i łączniki to oferta łącząca klasyczne, ponadczasowe rozwiązania z inspirowanymi nowoczesnym designem. Dzięki temu, każdy klient może znaleźć dla siebie odpowiedni osprzęt elektryczny, wpisujący się w koncepcję jego projektu wnętrza.

Viko Karre łączniki i gniazdka – nowocześnie i bezpiecznie

Łączniki i gniazdka Panasonic Viko Karre muszą z założenia spełniać dwa podstawowe warunki – zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom, którzy korzystają z budynku i tym samym z osprzętu elektrycznego oraz pasować wizualnie do wnętrza. Dlatego też producent zwraca szczególną uwag na wybór materiałów oraz dodatkowych elementów zabezpieczających. Viko Karre łączniki i gniazdka mają wysoki stopień ochrony, co powoduje, że z ich wykorzystaniem możemy stworzyć bezpieczną sieć elektryczną w każdym budynku. W ofercie dostępne są też różne ramki, zarówno pojedyncze, jak też kilkukrotne. To pozwala na dowolne modyfikowanie całego systemu. Występują też w kilku wariantach kolorystycznych oraz wykończeniu. Przede wszystkim są to jednak propozycje o ponadczasowym i uniwersalnym designie, a więc dominują kolor szary, czarny i biały. Jest też opcja srebrna, bardzo dobrze prezentująca się zarówno w stylizacjach nowoczesnych, jak też klasycznych.

Viko Karre gniazdka i łączniki można ze sobą łączyć, uwzględniając ten sam kolor i wzór. W ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do stworzenia kompletu, czyli mechanizm i ramkę. Ciekawym rozwiązaniem jest dotykowy łącznik z funkcją opóźnienia wyłączania światła. Pozwala on na bezpieczne poruszanie się po mieszkaniu bez konieczności samodzielnego wyłączania światła. Sprawdzi się on m.in. w przedpokoju i na schodach oraz w przypadku domów, w których mieszkają dzieci i osoby starsze.

Sprawdźcie również przewody instalacyjne elektryczne oraz wtyczki i gniazda!

Gniazdo schuko białe KARRE Gniazdo schuko białe KARRE
Producent: VIKO
Cena: 10,25 zł
szt.
zobacz więcej
Gniazdo bez uziemienia białe KARRE Gniazdo bez uziemienia białe KARRE
Producent: VIKO
Cena: 10,25 zł
szt.
zobacz więcej
Gniazdo HDMI białe Viko KARRE Gniazdo HDMI białe Viko KARRE
Producent: Panasonic
Cena: 159,47 zł
szt.
zobacz więcej
Gniazdo Schuko białe Viko Linnera Gniazdo Schuko białe Viko Linnera
Producent: VIKO
Cena: 8,60 zł
szt.
zobacz więcej
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl