Bardzo fajna lampa. Duża, jasno świecąca. W hotelowej recepcji sprawdza się idealnie.
Oprawa panel LED 60cm okrągły RND 48W barwa ciepła
Kod produktu: PL850FI600
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa LED okrągła wpuszczana fi 60cm 48W barwa ciepła
Nowoczesna minimalistyczna oprawa oświetleniowa LED. Ultracienka budowa oprawy -10mm. Lekka, płaska i estetycznie wykonana konstrukcja sprawia że jest to idealny zamiennik standardowych opraw rastrowych.
Dzięki wykorzystaniu 235 diod LED otrzymujemy bardzo mocny strumień świetlny - 3700lm przez co wykorzystywany jest najczęściej w ciągach komunikacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, gabinetach lekarskich. Oświetlenie LED w odróżnieniu do klasycznych świetlówek jarzeniowych nie powoduje efektu migotania więc dobrze wpływa na samopoczucie i komfort pracy.
Oprawa do montażu podtynkowego za pomocą sprężyn mocujących (w komplecie)
SPECYFIKACJA
| Model | LED RND 60cm |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc | 48W |
| Strumień świetlny | 3700 lm |
| Temperatura światła | 3000K biała ciepła |
| Kąt świecenia | 150º |
| CRI | Ra>80 |
| Żywotność | 30.000h |
| Wymiary | 600 x 20 mm |
| Waga | - netto |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.


joanna