Lampa listwa spot Loft druciana 2xE14 Sofia czarna Polux 310941
Kod produktu: 310941
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienno-sufitowa kinkiet Sofia spot 2xE14 regulowany czarny 310941
Lampa ścienno-sufitowa - kinkiet - w loftowej i surowej formie w kolorze czarnym matowym. Prosty elegancki kinkiet wykonany z drutu idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, ale i też loftowym. Niezwykle atrakcyjny wygląd i wysoki standard wykonania. Kinkiet przystosowany do żarówek na tzw. małwy gwint E14 x 2 szt
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Model: | Sofia 2xE14 |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Trzonek: | E14 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc: | 2 x max 9W LED |
| Wymiary: | 49,5 x 10 x 17,5 cm |
| Klasa szczelności: | IP20 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

