Lampa listwa spot Loft druciana 4xE14 Sofia czarna Polux 310965
Kod produktu: 310965
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienno-sufitowa kinkiet Sofia spot 4xE14 regulowany czarny 310965
Lampa ścienno-sufitowa - kinkiet - w loftowej i surowej formie w kolorze czarnym matowym. Prosty elegancki spot kierunkowy wykonany z drutu idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, ale i też loftowym. Niezwykle atrakcyjny wygląd i wysoki standard wykonania. Kinkiet przystosowany do żarówek na tzw. małwy gwint E14 x 4 szt
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Model: | Sofia 4xE14 |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Trzonek: | E14 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc: | 4 x max 9W LED |
| Wymiary: | 103,5 x 10 x 17,5 cm |
| Klasa szczelności: | IP20 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

