Kinkiet spot skandynawski E14 Niko biały Polux 310972
Kod produktu: 310972
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet Niko spot E14 regulowany biały 310972
Lampa ścienna - kinkiet - w prostej skandynawskiej formie w kolorze białym matowym. Prosty elegancki reflektorek wykonany z wysokiej jakości stali idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Niezwykle atrakcyjny wygląd i wysoki standard wykonania. Kinkiet przystosowany do żarówek na tzw. mały gwint E14.
Spoty z serii Niko idealnie sprawdzają się jako:
-oświetlenie lustra w łazience
-oświetlenie dekoracyjne ścian, schodów
-w oświetleniu sypialni przy szafkach nocnych
-w oświetleniu ciągów komunikacyjnych
-oświetlenie w lokalach usługowych: restauracjach, pubach, hotelach
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Model: | Niko 1xE14 |
| Główny materiał lampy: | metal |
| Kolor główny produktu: | biały |
| Trzonek: | E14 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc: | 1 x max 8W LED |
| Wymiary: | 13 x 11,5 x 16,5 cm |
| Klasa szczelności: | IP20 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

