Kinkiet sznur lina country Rope Arthur 1xE27
Kod produktu: 311450
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet w stylu żeglarskim lina koło Rope Arthur E27
Dekoracyjna kinkiet wykonany z ozdobnego sznura, lina z miejscem na żarówkę LED na tzw. duży gwint. Minimalistyczna wiejska, żeglarska forma oprawy oraz zastosowanie tradycyjnego trzonka na żarówkę edison E27 ,sprawiają, że jest to wybór idealny do każdego wnętrza.
Oprawa bez źródła światła (żarówki) widocznej na zdjęciu.
Specyfikacja:
| Typ | Rope Arthur |
| Model | 311450 |
| Źródło światła | 1xE27 brak w komplecie |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stal / sznur |
| Kolor główny | beżowy / czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Długość lampy | 10cm |
| Średnica lampy | 26 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

