Lampa wisząca BOSSO 6 RING MULTICOLOUR 1119K40_R szklane kule Aldex
Kod produktu: 1119K40_R
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca nowoczesna Bosso 6 RING MULTICOLOUR Oryginalny design Aldex 1119K40_R
Ciekawa propozycja lampy wiszącej Bosso składającej się z pięknych kolorowych pomieszanych kul o średnicy 14, 20 i 30 cm. Ponadczasowe połączenie stali i szkła oraz jej kolory idealnie wypełnią światłem i designem nowoczesne wnętrze.
Widoczne na zdjęciu 2 lampy nie wchodzą w skład ceny. Jest to przykładowa aranżacja pokazująca możliwości zastosowania obok siebie kilku lamp serii Bosso.
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | BOSSO |
| Model | 1119K40_R |
| Źródło światła | 5 x G9 i 1x E27 |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | mosiądz + kolorowe klosze |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 320 cm (regulowana) |
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość elementu stałego | 63 cm |
| Średnica kul | 1x30cm, 2x14cm 3x20cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

