Lampa wisząca RING MOD013PL-06BS szklane kule okrągła mosiądz Maytoni
Kod produktu: MOD013PL-06BS
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca szklane kule na mosiężnym kole Mayoni RING
Nowoczesna, stylowa lampa wisząca, która oświetla przestrzeń dzięki zastosowaniu sześciu źródeł światła. Białe matowe klosze o średnicy 12 cm pięknie się komponują tworząc niesamowity urok. Klosze owijają się wokół okrągłego ramienia, w kolorze mosiądzu, tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampy z serii RING Maytoni oferowane są w wykończeniu czarnym oraz białym, mosiężnym.
Orawa wyposażona w oprawkę 6xG9 (brak źródeł światła w komplecie)
Specyfikacja:
| Seria | Ring |
| Model |
MOD013PL-06BS
|
| Źródło światła | 6 x G9 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 6 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | mosiądz, biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość max. | 184 cm |
| Wysokość min. | 34 cm |
| Średnica | 58 cm |
| Średnica klosza | 12 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

