Lampa biurkowa bankierska zielona ABIGALI-BANKER
Kod produktu: BANKER
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka biurkowa bankierska zielona BANKER
Ponadczasowy hit BANKER to klasyczna bankierska lampa biurkowa w kolorze zielonym. Wysoka jakość wykonania. Klosz ze szkła barwionego na kolor zielony.
Orawa wyposażona w oprawkę 1xE27 tzw. duży gwint (brak źródeł światła w komplecie)
Specyfikacja:
| Seria | lampa biurkowa |
| Model |
BANKER
|
| Źródło światła | 1 x E27 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal / szkło |
| Kolor główny | mosiądz / zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 38,5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Średnica podstawy | 19 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Złoty
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

