Lampa biurkowa BOT TABLEL ES111 loft 1047B Aldex
Kod produktu: 1047B
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa biurkowa BOT TABLE ES111 loft regulowana
Ciekawa propozycja lampy stołowej, biurkowej BOT TABLE w formie stalowego klosza na źródło światła ES111 GU10. Oryginalna i bardzo funkcjonalna lampka dzięki możliwości regulacji kąta świecenia na przegubach.
Lampa sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach, w pokojach młodzieżowych, biurach, sypialni. Żarówki typu GU10 (srebrna AR111 lub czarna ES111 do zakupienia oddzielnie)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | BOT |
| Model | 1047B |
| Źródło światła | 1 x ES111 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x max 15W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 47 cm |
| Średnica reflektorów | 11,5 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

