Lampa wisząca designerska BOT 3 VERTICAL BLACK loft Aldex 1047E
Kod produktu: 1047E
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca BOT 3 VERTICAL ES111 loft regulowana
Ciekawa propozycja lampy wiszącej BOT to połączenie 3 regulowanych spotów zawieszonych pionowo czarnym pręcie. Oryginalna i bardzo funkcjonalna lampa dzięki możliwości regulacji kąta świecenia na przegubach.
Lampa sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach, w pokojach młodzieżowych, biurach, jadalni. Istnieje możliwość regulacji wysokości zawieszenia lampy. Żarówki typu GU10 (srebrna AR111 lub czarna ES111 do zakupienia oddzielnie)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | BOT |
| Model | 1047E |
| Źródło światła | 3 x ES111 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 3 x max 15W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość max | 120 cm (regulowana) |
| Średnica reflektorów | 11,5 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość elementu stałego | 50 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

