Lampa ścienna kinkiet AIDA 1 grafit loft regulowana klosz E27
Kod produktu: 814C19
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet AIDA 1 grafit
Nowoczesny oraz bardzo funkcjonalny kinkiet AIDA z możliwością dowolnej regulacji ułożenia ramion lampy. Dzięki temu lampa zyskuje inny wygląd i zmienia kąt nachylenia światła wedle potrzeb użytkownika. Dodatkowo w kinkiecie można sterować ułożeniem w pionie poprzez obrót o 180* wzdłuż osi. Lampa malowana proszkowo na kolor grafitowy. Do wyboru inne opcje kolorystyczne.
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Do lampy dostępne są pliki 3D do pobrania.
Specyfikacja:
| Seria | AIDA |
| Model | 814C19 |
| Źródło światła | 1 x E27 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x max 15W LED |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | grafit |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 155 cm regulowana |
| Średnica klosza | 17 cm |
| Głębokość | 28-50 cm regulowana |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

