Lampa wisząca szklane kule okrągła Garda 4 biała 1099L_R Aldex
Kod produktu: 1099L_R
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca szklane kule na białym kole GARDA 4 WHITE 1099L_R
Nowoczesna, stylowa lampa wisząca, która oświetla przestrzeń dzięki zastosowaniu czterech źródeł światła. Białe matowe klosze o dwóch rozmiarach: 14 cm i 20 cm pięknie się komponują tworząc niesamowity urok. Klosze owijają się wokół białego okrągłego ramienia jak tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampy z serii GARDA oferowane są w wykończeniu białym i czarnym.
Orawa wyposażona w oprawkę 3xE14 (w kloszu o średnicy 14cm) oraz 1xE27 (w kloszu o średnicy 20 cm)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | GARDA 4 |
| Model | 1099L_R |
| Źródło światła | 1 x E27, 3 x E14 |
| Maksymalna moc | 4 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 120 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Szerokość | 73 cm |
| Średnica klosza 1 | 20 cm |
| Średnica klosza 2 | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

