Kinkiet ścienny minimalistyczny białe klosze Garda Wall 3 Black 1099Y1
Kod produktu: 1099Y1
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet GARDA WALL 3 BLACK Aldex 1099Y1 czarna
Nowoczesna, stylowa lampa ścienna, która świetnie wpasuje się zarówno w nowoczesne i minimalistyczne, jak i klasyczne przestrzenie. Kinkiet, dzięki swojej prostej formie, nie narzuca stylu w pomieszczeniu i pięknie łączy się z różnorodnymi elementami dekoracyjnymi. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie głównego źródła światła we wnętrzu, piękny dodatek do salonów, jadalni i holi. Może zostać zamontowany w pozycji poziomej i pionowej. Białe matowe klosze wykonane ze szkła pięknie rozpraszają wydobywające się światło.
Orawa wyposażona w oprawkę 2xE14, 1 xE27 (brak źródła światła w komplecie)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | GARDA WALL3 |
| Model | 1099Y1 |
| Źródło światła | 2 x E14, 1 x E27 |
| Maksymalna moc | 3 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 16 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Szerokość | 111 cm |
| Średnica klosza 1 i 2 | 14 cm |
| Średnica klosza 3 | 16 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

