Lampa wisząca TUBO 10 GOLD złota Aldex 1072M30
Kod produktu: 1072M30
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca TUBO 10 GOLD czarna Aldex 1072M30
Oparta na minimalizmie kolekcja TUBO to lampy wieszane i kinkiety o skromnym, ale stylowym projekcie, pasujące do współczesnych i różnorodnych wnętrz. Źródła światła skierowane w przeciwnych kierunkach tworzą unikalny efekt i doskonale doświetlają daną przestrzeń. Są to interesujące elementy dekoracyjne w pokoju, salonie co czyni serię TUBO popularnym wyborem projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto preferuje przedmioty o prostym designie, które jednocześnie są niepowtarzalne oraz interesujące.
Orawa wyposażona w oprawki 10xE14 (tzw. mały gwint)
Widoczne na zdjęciu źródła światła nie wchodzą w skład oferty.
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | TUBO 10 |
| Model | 1072M30 |
| Źródło światła | 10 x E14 |
| Maksymalna moc | 10 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 105 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Średnica klosza | 10 x 3.2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

