Lampa wisząca szklane kule na listwie Garda 5 Black czarna Aldex 1099F1
Kod produktu: 1099F1
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca szklane kule na listwie GARDA 5 BLACK 1099F1
Nowoczesna, stylowa lampa wisząca, która oświetla przestrzeń dzięki zastosowaniu czterech źródeł światła. Białe matowe klosze o dwóch rozmiarach: 14 cm i 20 cm pięknie się komponują tworząc niesamowity urok. Klosze owijają się wokół podłużnego ramienia tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampy z serii GARDA oferowane są w wykończeniu czarnym i białym
Orawa wyposażona w oprawkę 4xE14 (w kloszu o średnicy 14cm) oraz 1xE27 (w kloszu o średnicy 20 cm)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | GARDA 5 |
| Model | 1099F1 |
| Źródło światła | 1 x E27, 4 x E14 |
| Maksymalna moc | 5 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 170 cm (regulowana) |
| Głębokość | 20 cm |
| Szerokość | 151 cm |
| Średnica klosza 1 | 20 cm |
| Średnica klosza 2 | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

