Lampa wisząca szklane kule złota nowoczesna DIONE GOLD 1092K30 Aldex
Kod produktu: 1092K30
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca nowoczesna złota szklane kule Aldex Dione 1092K30
Nowoczesna, stylowa lampa wisząca, która oświetla przestrzeń dzięki zastosowaniu sześciu źródeł światła. Białe matowe klosze o dwóch rozmiarach: 14 cm i 20 cm pięknie się komponują tworząc niesamowity urok. Klosze owijają się wokół ramienia, tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampy z serii Dione oferowane są w wykończeniu złotym, białym, czarnym i mosiężnym.
Oprawa wyposażona w oprawkę 2xE27 (w kloszu o średnicy 20cm- 2 szt) oraz 2xE14 (w kloszu o średnicy 14 cm- 4 szt)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | DIONE |
| Model | 1092K30 |
| Źródło światła | 2 x E27, 4 x E14 |
| Maksymalna moc | 6 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | złoty / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość elementu stałego | 62 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Średnica klosza 1 | 20 cm |
| Średnica klosza 2 | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

