Lampa sufitowa ścienna szklane kule biała nowoczesna DIONE 3 WALL WHITE 1092Y Aldex
Kod produktu: 1092Y
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna nowoczesna biała szklane kule Aldex Dione 3 WALL 1092Y
Nowoczesna, stylowa lampa, która dzięki zwej prostej formie 3 mlecznych kul może być montowana jako oświetlenie ścienne (kinkiet) lub jako sufitowy plafon. Białe matowe klosze o dwóch rozmiarach: 14 cm i 20 cm pięknie się komponują tworząc niesamowity urok. Klosze owijają się wokół ramienia, tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampy z serii Dione oferowane są w wykończeniu białym, czarnym i złotym.
Oprawa wyposażona w oprawkę 1xE27 (w kloszu o średnicy 20cm- 1 szt) oraz 2xE14 (w kloszu o średnicy 14 cm- 2 szt)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | DIONE |
| Model | 1092Y |
| Źródło światła | 1 x E27, 2 x E14 |
| Maksymalna moc | 3 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | biały / biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 68cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Średnica klosza 1 | 20 cm |
| Średnica klosza 2 | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

