Lampa ścienna nowoczesna kula BALL WALL CHROM S 1076C4_S chromowany Aldex
Kod produktu: 1076C4_S
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna nowoczesna biała kulka Aldex BALL WALL CHROM S 1076C4_S
Nowoczesna, stylowa lampa, która dzięki swej prostej formie w postaci mlecznej kuli z pięknym pastelowym wykończeniem kolorystycznym w naturalnych kolorach ziemi to idealne wykończenie każdego wnętrza. Ich prosta forma idealnie sprawdzi się jako kinkiet w salonie, sypialni, czy pokoju dziecka. Bardzo często wykorzystywana jest przez projektantów jako doświetlenie lustra. Lampy z serii BALL oferowane są w wykończeniu beżowym, stonowanym niebieskim, pistacjowym, koralowym, liliowym, musztardowym, białym, czarnym, złotym oraz w kolorze czerwonego wina.
Oprawa wyposażona w oprawkę 1xE14 (w kloszu o średnicy 14cm)
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | BALL WALL |
| Model | 1076C4_S |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | biały / chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Głębokość | 17 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Średnica klosza | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

