Lampka biurkowa szklana kula czarna RIVA TABLE BLACK 1086B1 Aldex
Kod produktu: 1086B1
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa biurkowa szklana kula na listwie czarnej RIVA TABLE BLACK
Nowoczesna, stylowa lampa stołowa, która oświetla przestrzeń dzięki zastosowaniu mlecznego klosza. Biały matowy klosz pięknie się komponuje tworząc niesamowity urok. Mleczny klosz ładnie rozproszy światło, tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampy z serii RIVA oferowane są w wykończeniu białym, czarnym i złotym.
Orawa wyposażona w oprawkę 1xE14
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | RIVA TABLE |
| Model | 1086B1 |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Średnica klosza 1 | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

