Lampa sufitowa OVIEDO GOLD Lysne abażur granat regulowana
Kod produktu: 400010/20
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa OVIEDO regulowana
Piękna, minimalistyczna lampa sufitowa OVIEDO, oprócz swojej funkcji oświetleniowej, stanowi nowoczesny dodatek do aranżacji. Lekka konstrukcja sprawia, że lampa doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie. Dzięki przegubowej konstrukcji ten model oświetlenia wyróżnia się wyjątkową praktycznością i mobilnością. Lampa z funkcją regulacji padania kąta światła posłuży idealnie podczas czytania książki czy doświetlenie stołu, sypialni.
Kolor abażuru: granat ze złotym wnętrzem
Kolor stelaża: srebrny
Lampa podłogowa z bestsellerowej kolekcji OVIEDO, wyposażona została w miękki jedwabisty welurowy klosz. Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o każdy szczegół.
Orawa wyposażona w oprawkę 1xE27.
Specyfikacja:
| Seria | OVIEDO |
| Model | 400010/20 |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | stelaż - elementy metalowe, abażur - tkanina welurowa podklejona na białej/złotej folii PVC |
| Kolor główny | granatowy klosz z złotym wnętrzem, srebrny stelaż. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Średnica klosza | górna część: 28cm, dolna część: 37 cm |
| Wysokość klosza | 28 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

