Lampa wisząca szklane kule Sicily Markslojd 107015 chrom
Kod produktu: 107015
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Sicily Markslojd 107015 szklane kule E14
Lampa wisząca w formie trzech kulistych szklanych kloszy z chromowanymi wykończeniami. Jej elegancki design pięknie komponuje się we wszystkich wnętrzach dodając im blasku. Transparentne przewody ze stalowymi zawiesiami o długości 150 cm. Istnieje możliwość regulacji długości przewodów.
W oprawie zastosowano trzonki E14 230V dzięki czemu możesz dobrać do niej niezwykle energooszczędne żarówki LED.
Specyfikacja:
| Typ | lampa wisząca |
| Model | 107015 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, stal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość lampy | 66 cm |
| Szerokość podsufitki | 15 cm |
| Szerokość klosza | 22 cm |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Kolor przewodu | przezroczysty |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

