Lampa stojąca kula czarna RIVA FLOOR BLACK 1086A1 Aldex
Kod produktu: 1086A1
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa podłogowa szklana kula na listwie czarnej RIVA FLOOR BLACK
Nowoczesna, stylowa lampa podłogowe z pewnością idealnie wpisze się w trendy designerskiego wnętrza. Mleczny klosz ładnie rozproszy światło, tworząc piękny, nieskazitelny efekt przy wyłączonych i włączonych światłach. Lampa doskonale się sprawdzi jako oświetlenie przy łóżku w sypialni, czy fotelu w salonie. Lampy z serii RIVA oferowane są w wykończeniu białym, czarnym i złotym.
Orawa wyposażona w oprawkę 1xE14
Lampa wyprodukowana w całości w Polsce.
Specyfikacja:
| Seria | RIVIA FLOOR |
| Model | 1086A1 |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna moc | 1 x max 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Średnica klosza 1 | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

