Lampa wisząca LED rinigi COCO Globo czarno złota ściemnialna pilot CCT
Kod produktu: ML8420_20230227175352
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca COCO Globo z pilotem, ściemnialna ringi LED
Ta nowoczesna lampa wisząca z serii Coco (102,5x70 cm) uzupełni Twoje wnętrze eleganckim źródłem światła. Składa się z dwóch zachodzących na siebie, czarno-matowych, metalowych pierścieni i dwóch aluminiowych prętów w kolorze złotym. Każdy z pierścieni wyposażony został w opalizowany akryl i zwisa na regulowanych, metalowych linkach do 150 cm . Zintegrowane diody LED 2000 lumenów światła. Za pomocą dołączonego pilota można nie tylko przyciemnić tę lampe wiszącą , ale także ustawić barwę światła w kilku etapach między ciepłą i zimną bielą (2700 do 6000 kelwinów), a także obsługiwać funkcję oświetlenia nocnego. Możesz uzupełnić ogólny obraz swoich czterech ścian innymi modelami z tej samej serii.
Specyfikacja:
| Model | COCO |
| EAN - kod kreskowy | 9007371423187 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 55W |
| Strumień światła | 2200lm |
| Barwa światła | CCT- regulowana |
| Głębokość | 70 cm |
| Szerokość | 102,5 cm |
| Wysokość | 150 cm (regulowana) |
| Materiał | metal + tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny/złoty |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

