Minimalistyczna lampa stołowa Mollis Maytoni czarny MOD126TL-01B
Kod produktu: MOD126TL-01B
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa Mollis Maytoni czarna MOD126TL-01B
Nowoczesna lampa wisząca LED w niekonwencjonalnej formie czarnej łezki z akrylowym kloszem to idealne uzupełnienie minimalistycznego wnętrza.
Seria lamp Mollis to zarówno lampy wiszące, stołowe podłogowe i ścienne.
Specyfikacja:
| Model | Mollis |
| EAN - kod kreskowy | |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Gwint | 1xG9 |
| Maksymalna moc/źródło | 28W |
| Wysokość | 430 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Materiał | aluminium+ tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Inny
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi/montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

