Minimalistyczna lampa wisząca Mollis Maytoni czarna MOD126PL-01B
Kod produktu: MOD126PL-01B
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca Mollis czarna Maytoni MOD126PL-01B
Nowoczesna lampa wisząca LED w niekonwencjonalnej formie czarnej łezki z akrylowym kloszem to idealne uzupełnienie minimalistycznego wnętrza.
Seria lamp Mollis to zarówno lampy wiszące, stołowe podłogowe i ścienne.
Specyfikacja:
| Model | Mollis |
| EAN - kod kreskowy | 4251110041612 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Gwint | 1xG9 |
| Maksymalna moc/źródło | 28W |
| Minimalna wysokość lampy | 450mm |
| Maksymalna wysokość lampy | 1450 mm |
| Wysokość podsufitowej misy | 25mm |
| Średnica podsufitowej misy | 120mm |
| Długość obwodu elektrycznego | 1400 mm |
| Materiał | aluminium+ tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi/montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

