Lampa sufitowa Messina Maytoni złota H223-PL-03-G
Kod produktu: H223-PL-03-G
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa Messina złota 3XE27 Maytoni
Klasyczna, elegancka a zarazem niepowtarzalna kolekcja lamp serii Messina nada wnętrzu piękny i nietuzinkowy wyraz. Połączenie abażuru pokrytego lnem z metalowym wzorem w stylu stencil z pewnością przykuje uwagę gości.
Lampa posiada wymienialne źródła światła. Dzięki czemu możemy dostosować ilość światła w pomieszczeniu.
Specyfikacja:
| Model | Messina |
| EAN - kod kreskowy | |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Gwint | 3xE27 |
| Wysokość | 23,9 cm |
| Średnica | 43 cm |
| Kolor | złoty |
| Średnia podsufitki | 13 cm |
| Średnica klosza z materiału | 39,9 cm |
| Materiał | metal + klosz PVC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

