Lampa wisząca TAU Maytoni czarno złota wąż reflektorki LED 3000K
Kod produktu: MOD166PL-L30GB3K
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca TAU czarno złota Maytoni
Nowoczesna lampa wisząca LED w formie węży świetlnych LED owiniętych o czarny profil z złotymi detalami. Funkcjonalność lampy dopełniają 2 regulowane reflektory w kolorze złotym.
Oprawa z wbudowanym energooszczędnym modułem LED o mocy 42W i strumieniu świetlnym 1500lm.
Barwa światła oprawy 3000K
Specyfikacja:
| Model | TAU |
| EAN - kod kreskowy | 4099776030706 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 42W |
| Strumień światła | 1500 lm |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 80 |
| Średnia podsufitki | 10, 18 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość maksymalna | 150 cm regulowana |
| Materiał | aluminium+ tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny / złoty mat |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

