Lampa ścienna kinkiet TAU Maytoni złoty wąż LED 3000K
Kod produktu: MOD166WL-L12G3K
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet TAU złoty Maytoni
Nowoczesna lampa ścienna LED w formie węża świetlnego LED owiniętego o złoty profil z pięknymi detalami. Funkcjonalność lampy dopełniają 2 regulowane reflektory w kolorze złotym.
Oprawa z wbudowanym energooszczędnym modułem LED o mocy 13W i strumieniu świetlnym 600lm.
Barwa światła oprawy 3000K
Specyfikacja:
| Model | TAU |
| EAN - kod kreskowy | 4099776030492 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 13W |
| Strumień światła | 600 lm |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 80 |
| Średnica uchwytu | 13 cm |
| Wysokość całkowita | 84,4 cm |
| Odległość od ściany | 16,7 cm |
| Materiał | aluminium+ tworzywo sztuczne |
| Kolor | złoty |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

