Lampa wisząca COLLAR złota z dmuchanego szkła 3000K Maytoni P069PL-L16G3K
Kod produktu: P069PL-L16G3K
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca COLLAR złota z dmuchanego szkła 16W 3000K Maytoni P069PL-L16G3K
Piękna i stylowa lampa wisząca LED zawieszona na linie z możliwością regulacji w nastrojowej ciepłej barwie z oryginalnymi dmuchanymi kloszami z pewnością doda blasku i charakteru każdemu wnętrzu.
Różne struktury kloszy. Zaczynając od przezroczystego szkła z pionowymi przetłoczeniami przechodzące w matowe i delikatnie grubsze szkło o geometrycznym wzorze i matowe mleczne kule to połączenie idealne. Klosze w różnych wielkościach, strukturach i wymiarach to eksplozja stylu i wdzięku.
Kolor podsufitki: chrom Materiał wykonania: szkło
Oprawa z wbudowanym energooszczędnym modułem LED o mocy 16W i strumieniu świetlnym 800lm.
Barwa światła oprawy 3000K
Specyfikacja:
| Model | COLLAR |
| EAN - kod kreskowy | |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 16W |
| Strumień światła | 800 lm |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 80 |
| Średnia podsufitki | 12 cm |
| Wysokość minimalna | 47 cm |
| Wysokość maksymalna | 157 cm regulowana |
| Materiał | metal + akryl |
| Kolor podsufitki | złoty |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi/montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

