Lampa sufitowa spot regulowana 2xGU10 biała Focus S Maytoni C051CL-U-2W
Kod produktu: C051CL-U-2W
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa spot regulowany FOCUS S Maytoni biały
Nowoczesna lampa sufitowa z 2 regulowanymi spotami w kolorze białym. Możliwość montażu sufitowego jako plafon lub ściennego jako kinkiet.
Wysoka jakość wykonania potwierdzona 2 letnią gwarancją producenta
Specyfikacja:
| Model | FOCUS S |
| EAN - kod kreskowy | |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Gwint | 2xGU10 |
| Wysokość całkowita | 12 cm |
| Wysokość tubki | 9,2 cm |
| Średnica tubki | 5,2 cm |
| Wymiary podsufitki | 34,4 x 6 x 1,6 cm |
| Kolor | biały |
| Materiał | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy downlight spot
- typ oprawy natynkowa
- kolor dominujący biały
- ilość źródeł światła 2
- typ źródła światła GU10
- regulacja kąta świecenia tak
- klasa szczelności IP20
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

