Lampa wisząca Ray czarna tuba LED 20W 3000K 90cm Maytoni P022PL-L20B3K
Kod produktu: P022PL-L20B3K
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca RAY 20W 3000K Maytoni 90cm
Nowoczesna lampa wisząca LED w formie rury, świetlówki LED zwisającej z czarnego uchwytu.
Kolor obudowy: czarny. Materiał wykonania: aluminium
Oprawa z wbudowanym energooszczędnym modułem LED o mocy 20W i strumieniu świetlnym 2020lm.
Barwa światła oprawy 3000K
Specyfikacja:
| Model | RAY |
| EAN - kod kreskowy | 4099776020202 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 20W |
| Strumień światła | 2020 lm |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 80 |
| Średnia podsufitki | 6 cm |
| Szerokość klosza | 3 cm |
| Wysokość klosza | 90cm |
| Wysokość maksymalna | 213 cm regulowana |
| Materiał | aluminium+ tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny / biały |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

