Kinkiet Messina Maytoni złoty H223-WL-01-G
Kod produktu: H223-WL-01-G
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet Messina złoty 1XE14 Maytoni
Klasyczna, elegancka a zarazem niepowtarzalna kolekcja lamp serii Messina nada wnętrzu piękny i nietuzinkowy wyraz. Połączenie abażuru pokrytego lnem z metalowym wzorem w stylu stencil z pewnością przykuje uwagę gości.
Lampa posiada wymienialne źródła światła. Dzięki czemu możemy dostosować ilość światła w pomieszczeniu.
Specyfikacja:
| Model | Messina |
| EAN - kod kreskowy | |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Gwint | 1xE14 |
| Wysokość | 23,9 cm |
| Szerokość | 12,2 cm |
| Kolor | złoty |
| Materiał | metal + klosz PVC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi/montażu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

