Lampa wisząca RIM GOLD złote ringi LED koła Maytoni
Kod produktu: MOD058PL-L74BS3K
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca RIM gold wiszące ringi złote Maytoni
Nowoczesna lampa wisząca LED w formie dwóch złotych pierścieni o średnicach 60 cm i 80 cm. Wykonana z największą starannością lampa RIM od Maytoni wpasuje się idealnie w nowoczesne wnętrza.
Lampa wyposażona została w nowoczesny i energooszczędny moduł LED o ciepłej barwie światła i strumieniu świetlnym wynoszącym 5200lm
Specyfikacja:
| Model | RIM |
| EAN - kod kreskowy | 4099776020332 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| Źródło światła w komplecie | tak LED |
| Maksymalna moc/źródło | 88W |
| Strumień światła | 5200 lm |
| Barwa światła | biała ciepła 3000K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 85 |
| Średnia podsufitki | 22 cm |
| Średnice kloszy | 60 cm + 80 cm |
| Wysokość | 10-120 cm regulowana |
| Materiał | aluminium+ tworzywo sztuczne |
| Kolor | mosiądz mat |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

