Lampa sufitowa EYE SUPER BLACK III 6504 Nowodvorski czarna GU10
Kod produktu: 6504
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa EYE SUPER BLACK III 3xGU10 czarna regulowana 6504
Lampa sufitowa regulowana Nowodvorski EYE SUPER BLACK III 6504. Kolor czarny.
Oprawa posiada regulację każdego z ramion w lampie.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | EYE SUPER III |
| Źródło światła | 3xGU10 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 52 cm cm |
| Szerokość | 132 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

