Kinkiet lampa TECHNO I regulowana loft Nowodvorski 9145 czarna E27
Kod produktu: 9145
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet ścienny lampa loft TECHNO I czarny regulowany 9145
Kinkiet regulowany Nowodvorski TECHNO I 9145. Kolor czarny.
Oprawa posiada regulację kąta świecenia źródła światła. Dzięki temu możemy każdy klosz ustawić według własnych potrzeb.
Na serię techno składają się jeszcze wersje oprawy pojedynczej i podwójnej.
Klosz w środku pomalowany na kolor biały.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | kinkiet |
| Model: | TECHNO I |
| Źródło światła | 1xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 16 cm |
| Odległość od ściany | 70 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

