Lampa wisząca rozłożysta duża do salonu sypialni PILE III 9128 Nowodvorski
Kod produktu: 9128
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca rozłożysta do salonu sypilani PILE III black Nowdvorski 9128
Lampa wisząca Nowodvorski PILE III Black. Kolor czarny.
Prosta i elegancka lampa wisząca na żarówki LED E27 (tzw. duży gwint). Oprawa wykonana z wysokiej jakości stali malowanej na kolor czarny. Linki zwieszające w kolorze srebrnym.
Brak w komplecie widocznych na zdjęciu źródeł światła.
Wysokość maksymalna: 180 cm (regulowana linkami)
Szerokość max. 200 cm
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa wisząca |
| Model: | PILE III BLACK |
| Źródło światła | 3xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 180 cm (regulowane) |
| Szerokość maks. | 200 cm |
| Waga | 2,38 kg |
| Montaż | zwieszany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

