Lampa sufitowa TECHNO III regulowana loft Nowodvorski 9142 czarna
Kod produktu: 9142
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa loft TECHNO III czarna regulowana 9142
Lampa sufitowa regulowana Nowodvorski TECHNO III 9142. Kolor czarny.
Oprawa posiada regulację kąta świecenia źródła światła. Dzięki temu możemy każdy klosz ustawić według własnych potrzeb.
Na serię techno składają się jeszcze wersje oprawy pojedynczej i podwójnej.
Klosz w środku pomalowany na kolor biały.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | TECHNO III |
| Źródło światła | 3xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | czarny |
| Wysokość | 61 cm |
| Długość klosza | 61-152 cm |
| Waga | - |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

