Lampa wisząca złota STICKC GOLD V Nowodvorski 9076 E27
Kod produktu: 9076
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa wisząca złota STICKS GOLD V 9076
Lampa wisząca Nowodvorski STICKS V GOLD. Kolor złoty.
Oprawa posiada regulację ramion. Dzięki temu możemy żarówki ustawić według własnych potrzeb.
Wysokość: 90-120 cm
Szerokość max. 73 cm
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa wisząca |
| Model: | STICKS V |
| Źródło światła | 5xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | złoty |
| Wysokość | 90-120 cm |
| Szerokość maks. | 73 cm |
| Waga | - |
| Montaż | zwieszany |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | stal/aluminium |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

