Lampa sufitowa FALCON regulowana asymetryczna Nowodvorski 7951 biała
Kod produktu: 7951
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier Darmowa
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb Darmowa
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa sufitowa Falcon biała 2 ramiona 7951
Lampa sufitowa regulowana Nowodvorski Falcon 7951. Kolor biały.
Oprawa posiada 2 ramiona, które możemy regulować w zależności od potrzeb. Dzięki temu możemy każdy klosz ustawić według własnych preferencji.
Specyfikacja
| Rodzaj oprawy | lampa sufitowa |
| Model: | FALCON |
| Źródło światła | 6xE27 230V (brak źródeł światła w komplecie) |
| Kolor oprawy | BIAŁY |
| Wysokość | 65 cm |
| Długość klosza | 100-156 cm |
| Waga | 5,08kg |
| Montaż | natynkowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał oprawy | tkanina/stal/tworzywo sztuczne |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

